fbpx

O nas

Historia naszej firmy sięga 1992 roku…

Nie raz udowodniliśmy, że w gastronomii nie ma rzeczy niemożliwych.

Tak wysoko postawiona poprzeczka wymaga jasno sprecyzowanych celów, z których głównym jest spełnianie cateringowych marzeń w sferze organizacji przyjęć i eventów.

Pragniemy tworzyć niezapomniane przyjęcia, które na długo pozostają w Waszej pamięci. Przy realizacji tego założenia od lat pomagają nam wykwalifikowani kucharze, profesjonalni kelnerzy, kompetentni pracownicy biura oraz sprawny dział logistyki i transportu. Czuwamy nad najwyższą jakością potraw, poprzez współpracę ze sprawdzonymi dostawcami. Gwarancja świeżości, pewne pochodzenie surowców oraz kunszt przygotowania pozwalają osiągnąć wyśmienity smak oraz niebanalny wygląd serwowanych potraw, które są wizytówką naszej marki.

Przez lata działalności doskonalimy naszą pracę. Menu ulega licznym zmianom pod wpływem najnowszych trendów, ale jedno pozostaje niezmienne – pełne zaangażowanie w świadczenie najwyższej jakości usług.

Dążymy do doskonałości, zawsze wsłuchując się w potrzeby klientów, co sprawia że od lat jesteśmy zaufanym partnerem w biznesie oraz specjalistami w swojej branży.

Współpracujemy z agencjami eventowymi, korporacjami, jak i klientami indywidualnymi, przygotowując zarówno oferty codziennych dostaw posiłków do Waszych domów, jak i spektakularne eventy dla tysięcy gości.

Rozpoczynając współpracę z Agencją Cateringową Party zyskujecie gwarancję profesjonalnej oraz rzetelnie wykonanej usługi.

Menu